Vítejte na venkovské domy Isabel v Vilaflor, Dovolená Tenerife. (Nájemné majitel přímé)

 
     
 
       

   Venkovského domu Isabel se nachází na jihu ostrova Tenerife, v Vilaflor, a je tradiční Kanárské stylu, obklopená květinami, ovocnými stromy a malé vinice a plantáže zeleniny, což je ideální pro návštěvníky, kteří mají rádi přírodu, klid a venkovského života. soukromá vila tenerife.

     Naše Chata má dvě ložnice, jedna s manželskou postelí a jedna s dvěma samostatnými lůžky, obývací pokoj, kompletně vybavenou kuchyň, jídelnu a koupelnu. K dispozici jsou relaxační a atraktivní zahrady se všemi druhy polo-tropické rostliny, gril a terasa oblasti, jak si užít a celkově prostorný pocit. Pokud hledáte něco jiného než obvyklé dovolené hotelu nebo komplex, chcete relaxovat a vychutnat si klid v Vilaflor přesto být jen patnáct minut od letiště, golfová hřiště a pláže pak venkova Chata Isabel je ideální pro vás a vaši rodinu.

   

 
     
 

     Domácí venkova Isabel Tenerife, že má zvláštní kouzlo typické domky de Kanárské: jednoduchý, přátelský a především teplé a útulné. Tam je rodinnou atmosféru, která dělá naši návštěvníci cítit vítáni a jako doma. Je obklopen svou vlastní ostrovní krajiny, malá políčka, kde brambory, vinnou révu a ovoce pěstují stromy, kvetoucí na jaře a potěší nás svými plody, švestky, fíky, hrušky a hrozny v létě. pronájem apatments Tenerife, pronájem vily tenerife, soukromá vila tenerife, Rekreační apartmány a domy tenerife.

     Vítáme Vás na Tenerife, na naše chalupy, aby si v klidu venkovského života a přírody: cítit krajinu Tenerife. Ubytování zemi, ideální pro relaxaci v teplé, příjemné atmosféře. Zvláštní dům na pěší turistiku a pro krásné trasy na Arona a Vilaflor. Rekreační domy tenerife, fince tenerife, hotely tenerife, apartmány Tenerife, Apartmány pro prázdniny v Tenerife. Apartmán v Tenerife.


     Pokud hledáte příjemné get-pryč dovolenou kdykoliv během roku, s komfortní ubytování na Tenerife, skrytých daleko od turistických oblastech. Přesto je to pouhých 15 minut jízdy autem od pláže, golfová hřiště a letiště. Pokud se vám líbí nápad stolování v dobré kvalitě místních restaurací v docházkové vzdálenosti od vašeho domku, po opalování nebo objevování Tenerife velkolepé scenérie, pak máme pro Vás dovolenou u nás "Venkovský dům Isabel, Vilaflor". ubytování v soukromí TENERIFE, pronájem soukromých apartmánu TENERIFE, vilách tenerife, pronájem chalupa, domy & apartmány tenerife, ubytování v soukromí.

 
     
 
 
     
 
 
     
     
 

Web design:

               

Visitors nş:

 
     
 
en es ge fr fi de nl it ru se no cz pl Rural House Isabel Photos Vilaflor Tenerife Reservations Contact Rent a Car